DL Drones & Engineering
Naszą misją jest realizacja innowacyjnych usług i projektów w sektorze U-Space

O nas

DL Drones & Engineering (DL D&E) – jesteśmy zespołem młodych inżynierów z AGH, ludzi z pasją i determinacją. Zaangażowaniem i niezmordowaną wytrwałością realizujemy ambitne cele wyznaczone wiele lat wcześniej. Start-Up’u DL D&E jest wynikiem naszej niezachwianej wiary w to, że pomysłowością, pasją i pracą można uczynić świat lepszym, a my przyczyniamy się do rozwoju polskiej myśli technicznej. 

Dlaczego wybraliśmy U-Space

DL Drones & Engineering wierzymy, że nasza pasja – Bezzałogowe Statki Latające (BSL) jest przyszłością inżynierii i gospodarki. Nasza decyzja wynika z bezsprzecznego zamiłowania do technologi oraz chęci zbudowania, czegoś nowego tutaj, w Polsce. A to jest ten czas.
Nadchodzą zmiany na świecie. Na naszych oczach powstaje Przemysł 4.0. Tworzy się nowa gospodarka, z nowymi technologiami, usługami, a już wkrótce z nowymi surowcami. Ponieważ jest to rewolucja, skok generacyjny, wymaga nowych rozwiązań i narzędzi. I tu pojawiają się Bezzałogowe Statki Powietrzne (BSP). Wraz z gwałtownie rozwijającym się internetem rzeczy (ang. Internet of things – IoT), powstającymi inteligentnymi miastami (ang. Smart Cities), bez wątpienia drony staną się codziennością. Bezzałogowce są awangardą Industry 4.0.
Drony to z pewnością przyszłość inżynierii, budownictwa, przemysłu, rolnictwa, gospodarki leśnej i innych dziedzin.
Z doświadczeń naszej kadry inżynierskiej wynika, że wykorzystanie drona:

– pozwala wykonać niewykonalne do niedawna zadania,
– skraca czas wykonania prac,
– obniża koszty,
– podnosi bezpieczeństwo.

Poczynione obserwacje i czas spędzony w przemyśle polskim i zagranicznym zainspirowały nas, aby zmierzyć się z nadchodzącą rewolucją – Przemysłem 4.0. W związku z tym, wychodząc naprzeciw wyzwaniu, oferujemy komercyjne loty statkami UAV (Unmanned Aerial Vehicle) wyposażonymi w kamery 4K lub termowizję.

Obszar działania

DL Drones & Engineering działa głównie w Małopolsce i sąsiednich województwach. Nasze Bezzałogowe Statki Powietrzne latają w całej Polsce. Ponieważ operujemy dronami z baz w Krakowie i Nowym Targu, jesteśmy stale obecni na terenie ziemi krakowskiej i Podhala. 
Jesteśmy specjalistami od zadań niekonwencjonalnych. Dlatego też wykonujemy zlecenia i usługi według indywidualnych potrzeb zamawiającego. Bardzo wysoko cenimy sobie solidność i rzetelność, gwarantujemy pełną satysfakcję klienta. Chcesz uprościć i przyśpieszyć pracę? Zadzwoń, a my znajdziemy rozwiązanie!

 


Zapraszamy do współpracy z DL Drones & Engineering !